Rejestracja i aktywacja

MegaBIP jest bezpłatny w podstawowej wersji. Wersja ta ma ograniczenia ilościowe i informację o nazwie produktu w stopce, wymagania przewidziane prawem spełnia w całości.

Program wymaga bezpłatnej rejestracji. Niezarejestrowany nie będzie działał. Wyjątkiem jest host lokalny (localhost, 127.0.0.1) gdzie program działa bez rejestracji.

Pełna wersja programu jest automatycznie aktywowana po zaksięgowaniu wpłaty. Licencja przypisana jest do konkretnego wdrożenia, konkretnego adresu URL i jest nieprzenoszalna - działa na jedno wdrożenie.

W przypadku wygaśnięciu licencji strona podmiotowa będzie działać nadal, ale sam program zostanie ograniczony do funkcji dostępnych w bezpłatnej wersji programu.

Licencja ważna jest 365 dni. W cenie zawarte są wszelkie aktualizacje, dostęp do dokumentacji i przepisów oraz obowiązków redaktora BIP (mini-kurs), a także debranding. Dodatkowo w opcji z obsługą zawarta jest instalacja, (drobne) modyfikacje szablonu, pomoc techniczna przez forum i dostęp do wszelkich dostępnych materiałów.

do góry strony

 

Zamówienia

Zamówienia można dokonać na stronie https://megabip.pl/zamowienie/1/.

Faktura pro-forma jest generowana automatycznie i wysyłana listem e-mail na wskazany w zamówieniu adres. Zamówienia są realizowane po zaksięgowaniu wpłaty.

do góry strony

 

Treść licencji

Pełna treść licencji jest dołączona do każdej kopii programu.

do góry strony